Partnerzy

TENZI

TENZI – polski producent profesjonalnej chemii czyszczącej, oferujący specjalistyczne preparaty do utrzymania czystości pomieszczeń, urządzeń i pojazdów. Dba o stały rozwój asortymentu oraz jego niezawodność i skuteczność. Proponowane środki czystości opracowywane są w nowoczesnych laboratoriach, zgodnie z obowiązującymi w Unii Europejskiej normami jakości. Specjaliści marki Tenzi starannie tworzą nowoczes ne formulacje, poddając je testom, badaniom i szczegółowej kontroli jakości. Proces zarządzania jakością jest zgodny z normą ISO 9001:200, co daje absolutną pewność, że oferowane przez Tenzi profesjonalne środki czyszczące są numerem jeden na rynku.

TENZI
tenzi.pl

KATRIN

Szkoła pełna dzieci. Stadion pełen kibiców. Restauracja, której właściciel chce poprawić jakość usług, lub zakład przemysłowy, zakład przetwórstwa żywności o wysokich standardach higienicznych. W każdym z tych przypadków istnieje zapotrzebowanie na odpowiednie rozwiązania z zakresu higieny łączące skuteczność ze stylem.

Specjaliści Katrin określą Twoje potrzeby i zaplanują indywidualne rozwiązanie w zakresie odpowiednich ręczników, chusteczek, dozowników, chusteczek toaletowych i innych elementów.

KATIRN
www.katrin.com/pl/

JOFEL

JOFEL jest międzynarodową grupą wyspecjalizowaną w produkcji urządzeń higienicznych i papierów. Grupa posiada cztery fabryki w Hiszpanii i dwie w Ameryce Południowej.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • dozowniki mydła w płynie
  • pojemniki na ręczniki i papier toaletowy
  • suszarki do rąk i włosów
  • kosze i koszopopielnice wewnętrzne, zewnętrzne i instytucjonalne
  • poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych
  • galanterię łazienkową
  • wózki do sprzątania i wózki hotelowe
  • przewijaki dla dzieci i niemowląt
  • lampy owadobójcze
  • papiery toaletowe i ręczniki papierowe

JOFEL
www.jofel.pl

A CLEAN PARTNER

A Clean Partner jest koncernem tworzącym silną grupę w branży chemii technicznej ze specjalnym uwzględnieniem chemii i higieny przemysłowej.
A Clean Partner zjednoczyła pod wspólną szyldem następujące marki: Strovels, HIAB, Trutest, Snowclean i Marisol. A Clean Partner jest jednym z największych w Szwecji dostawców wyrobów chemii przemysłowej zarówno dla odbiorców profesjonalnych jak i pozostałych konsumentów. Opracowujemy i wprowadzamy na rynek środki czystości oraz rozwiązania systemowe na potrzeby przemysłu, warsztatów, myjni samochodowych, służące usuwaniu graffiti itp.

A CLEAN PARTNER
www.acleanpartner.pl

CLOVIN

Firma CLOVIN S.A. jest polskim producentem profesjonalnych środków czystości, budującym swój wizerunek na rynku już ponad 15 lat. Główna siedziba spółki znajduje się w Czyżewie. W laboratorium firmy, technolodzy i chemicy wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, pracują nad skutecznymi formułami proszków do prania, płynów do płukania, mydeł oraz innych środków czystości, dorównującymi jakością wiodącym w Europie markom. Nowoczesny park maszyn, zastosowany w fabryce, pozwala na zachowanie najwyższych standardów przy produkcji.

CLOVIN
www.clovin.com.pl

GOLD DROP

Kreujemy czystą rzeczywistość

Gold Drop Sp. z o.o. w Limanowej istnieje na rynku chemii gospodarczej od 1991r. Nasza misja brzmi: „Tworzymy produkty dla każdego domu, bezpieczne dla użytkownika i środowiska naturalnego”.
Firma posiada wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem wg norm ISO 9001 i 14001.

www.golddrop.com.pl

CRAWTICO

Jesteśmy uznanym producentem szerokiego asortymentu szczotek , mioteł oraz pędzli.
Początki naszej działalności sięgają roku 1976. Nabyte na przestrzeni wielu minionych lat doświadczenie, wykwalifikowana kadra i nowoczesna technologia sprawiły iż osiągnęliśmy sukces w postaci stworzenia i utrwalenia na rynku marki Crawtico jako synonimu jakości. Miarą tego jest duże grono zadowolonych klientów w kraju i poza jego granicami. Potwierdzeniem naszych starań było również wdrożenie i certyfikowanie w 2004 r. Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001-2000.

CRAWTICO
www.crawtico.com.pl

STARPAP

Zajmujemy się produkcją papierów toaletowych, ręczników papierowych, wyrobów instytucjonalnych. W naszej ofercie znajdzie także ręczniki składane ZZ, chusteczki. W szerokiej gamie produktów posiadamy wyroby 1,2,3 warstwowe, szare, zielone (makulatura) , białe o różnej zawartości celulozy. Wszystkie towary, podlegają selekcji w procesie produkcji oraz posiadają atest PANSTWOWEGO ZAKLADU HIGIENY.

STARPAP
www.starpap.pl

FREGATA

Spółka akcyjna „Fregata” powstała na bazie fabryki pasty i mydła, a jej historia sięga połowy lat 40-tych ubiegłego wieku. Od wielu lat znani jesteśmy jako renomowany producent pasty black out, preparatów biobójczych (gryzoniobójczych i owadobójczych), środków ochrony roślin oraz innych preparatów chemicznych. Istniejące własne marki są zadomowione na rynku i dobrze rozpoznawalne jako produkty najwyższej jakości.

FREGATA
www.fregata.gda.pl

DELTA PLUS

Od ponad 35 lat, DELTA PLUS zajmuje się szukaniem nowych rozwiązań, projektowaniem, normalizacją, produkcją oraz dystrybucją Środków Ochrony Indywidualnej.

Globalna oferta firmy pozwala zapewnić pracownikowi ochronę od stóp do głów oraz spełnić wymagania każdego użytkownika.
W celu stworzenia oferty najlepiej dostosowanej do potrzeb klientów pod względem jakości oraz ceny, DELTA PLUS zapewnia monitorowanie jakości produkcji wyrobów zarówno we własnych fabrykach jak i w fabrykach swoich partnerów.

Obecnie zasięg grupy DELTA PLUS obejmuje ponad 90 krajów z 22 oddziałami dystrybucji oraz działu eksportu bezpośredniego, dzięki czemu jest zawsze blisko swoich klientów na całym świecie.

DELTA PLUS
www.deltaplus.fr

PPO STRZELCE OPOLSKIE

PPO pp na rynku obuwia do pracy funkcjonuje od ponad 60 lat. Na przestrzeni lat nasza oferta jest stale rozszerzana i modyfikowana, a motywacją do zmian są klienci oraz ich oczekiwania.Nasze obuwie stosowane jest na wielu różnych stanowiskach. By uczynić pracę bezpieczniejszą i bardziej komfortową, szczególną wagę przywiązujemy do jakości, wzornictwa, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa oferowanego obuwia. Potwierdzeniem tego jest zadowolenie użytkowników oraz liczne nagrody i wyróżnienia.

STRZELCE OPOLSKIE
www.ppo.pl

POLSTAR HOLDING

POLSTAR HOLDING, będąc od 1990 roku na rynku jest jedną z najbardziej rozpoznawanych i najwyżej ocenianych firm z branży BHP nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Silną stroną POLSTAR HOLDING jest duży wybór marek produkowanych kolekcji odzieży, obuwia, rękawic i pozostałych produktów ochronnych. Firma systematycznie wprowadza innowacyjne rozwiązania we wzornictwie odzieży, obuwia i innych środków ochrony indywidualnej w celu podniesienia poziomu jakości, estetyki i przede wszystkim bezpieczeństwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu rozwojowi, marki firmy Polstar Holding są optymalnie dopracowane pod względem materiałów, kolorystyki, wzornictwa oraz występują w wyjątkowo szerokiej gamie rozmiarów . Ich gwarantowana jakość oraz zgodność z wymogami surowych przepisów Unii Europejskiej daje wszystkim współpracującym z nami firmom wymierne poczucie bezpieczeństwa. Wszystkie marki POLSTAR HOLDING posiadają wymagane certyfikaty europejskie kat. I, II lub III.

POLSTAR
www.polstar.com.pl

FILTER SERVICE

Spółka „Filter Service” zajmuje się badaniami laboratoryjnymi i produkcją materiałów filtracyjnych oraz indywidualnych środków ochrony układu oddechowego.
Filter Service produkuje półmaski filtrujące, maski ochronne, półmaski przeciwpyłowe, półmaski w klasie P1, półmaski P2, półmaski filtrujące P3, włókniny, worki i rękawy filtracyjne, sorbent zanieczyszczeń ropopochodnych.

FILTER SERVICE
www.filter-service.eu

TEGRO

Dystrybuujemy rękawice ochronne marek RS Arbeitsschutz oraz Tian-Kong i obuwie robocze marki Bata. Już od 20 lat zaopatrujemy naszych klientów w produkty gwarantujące bezpieczeństwo pracy. Zapewniamy więc profesjonalne doradztwo, stabilny model współpracy oraz uporządkowaną i przemyślaną dystrybucję.

TEGRO
www.tegro.pl

UVEX

Nazwa uvex znajduje się nie tylko na innowacyjnych produktach bezpieczeństwa przemysłowego, ale także w sportowych i rekreacyjnych. Produkty w uvex sports to m.in. gogle i kaski narciarskie uvex, kaski rowerowe, sportowe okulary i kaski wyścigowe Motorsport. Jako partner międzynarodowego sportu na najwyższym poziomie, uvex wyposaża ponad 1000 profesjonalnych sportowców na świecie.
Wieloletnie doświadczenie w udoskonalaniu i produkcji środków ochrony osobistej pozwala nam spełniać indywidualne wymagania naszych klientów i tworzyć prawdziwą wartość dodaną. Klienci na całym świecie mają wielkie zaufanie do naszych wymagań dotyczących wysokiej jakości, jakie stosujemy do naszych produktów i usług, a także do poziomu naszej wiedzy i kompetencji doradczych. To zaufanie prowadzi nas w pracy, której celem jest zapewnienie jakości każdego dnia.

UVEX
www.uvex-safety.pl

3M

3M jest firmą reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata, w pięciu grupach biznesowych: Ochrona Zdrowia, Produkty Konsumenckie, Bezpieczeństwo i Grafika Reklamowa, Przemysł, Elektronika i Energetyka. 3M jest przedsiębiorstwem o światowym zasięgu, charakteryzującym się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz marketingu.

3M
solutions.3mpoland.pl

Nasza oferta

Dane kontaktowe

Wszelkie prawa zastrzeżone 2022; użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie; szczegółowe informacje w Polityce prywatności